آپدیت سایت وردپرس

آپدیت سایت وردپرس

سلام دوست من ما اینجاییم تا برات توضیح بدیم که چرا آپدیت سایت وردپرس اهمیت زیادی داره و چه تاثیری روی سایت وردپرسی میزاره...

اهمیت آپدیت سایت وردپرس

امروزه سایت های زیادی با سایت ساز معروف وردپرس طراحی میشوند، این سایت ها همواره باید چک شوند چرا که وردپرس در آپدیت های خود بصورت خودکار عمل میکند این میتواند یک نقطه ضعف هم در وردپرس باشد اما خوشبختانه سازنده های قالب ها و افزونه ها سعی میکنند بعد از هر بار بروزرسانی وردپرس سریع سازگاری محصولات ارائه شده خود را با نسخه جدید وردپرس هماهنگ کنند.

متاسفانه بعضی از سایت ها پشتیبانی قوی ندارند و امکان دارد بعد از هر آپدیت در وردپرس سایت نیز مدتی از دسترس خارج شود و اهمیت اینکه سایت باید همواره بروز باشد خیلی بالا است.  

برای دریافت آخرین نسخه میتوانید و اطلاعات به سایت رسمی وردپرس مراجعه کنید.

اهمیت آپدیت سایت وردپرس

مشکل پاک شدن اطلاعات بعد از آپدیت سایت وردپرس

با بزرگ شدن کسب کار و سایت این مورد که سایت از دسترس خارج نشود خیلی مهم است و هر دقیقه خارج شدن سایت از دسترس میتواند عواقب جبران نشدنی داشته باشد، در بعضی مواقع امکان دارد بعد از بروزرسانی غیر استاندارد سایت اطلاعات نیز پاک شود پس حتما توجه داشته باشید که باید از سایت خودتون هر چند وقت یبار پشتیبان تهیه کنید.

و در آپدیت سایت وردپرس  فردی را انتخاب کنید که به کار خود مسلط باشد.

پاک شدن اطلاعات بعد از آپدیت سایت وردپرس

آپدیت قالب سایت وردپرسی

قالب وردپرس چیکار میکنه؟ سایت هایی که با وردپرس طراحی میشوند طرح خام و ساده ای دارند و قالب به شما این ذامکان رو میده که سایت خودتون رو با هر شکلی که میخواین طراحی و به نمایش بزارین.

حالا فکر کنید که یک روز این قالب به مشکل بخوره و از کار بیفته، در این مواقع سایت شما شکل ظاهری خودشو از دست میده و این شاید سدمه زیادی به سایت وارد کنه.

وردپرس خود قالب های رایگان زیادی دارد و میتوانید با مراجعه به بخش پوسته ها قالب مناسب برای سایت خودتون رو انتخاب کنید.

آپدیت قالب سایت وردپرسی

آپدیت افزونه های وردپرس

به‌طور حتم شما در سایت های وردپرسی با افزونه ها کار کرده اید و میدانید افزونه ها برای افزودن امکانات بیشتر به سایت استفاده میشوند.

افزونه ها جدا از اینکه بعد از آپدیت زوردپرس نسخه سازگار را ارائه میدهند امکان دارد در این میان هم  آپدیت هایی ارائه دهند که امکانات جدید اضافه کرده باشند یا که خطاهای نسخه قبل خود را برطرف کرده باشند.

در این صورت ما باید سعی کنیم که افزونه های سایت رو به روز نگه داریم تا در سایت اخطلال به وجود نیاورند.

با اینکه ببیشتر افزونه های کاربردی پولی هستند ولی میتوانید برای نصب افزونه های رایگان و دریافت آخرین نسخه آنها به بخش افزونه ها در وردپرس مراجعه کنید و در صورت آپدیت نشدن خودکار افزونه آنرا دانلود و از هاست نصب نمایید.

آپدیت طرح و امکانات سایت اصلی

آپدیت سایت وردپرس تنها در آپدیت وردپرس، آپدیت قالب وردپرس  و  آپدیت افزونه وردپرس خلاصه نمیشود .

یک سایت خوب  سایتی است که همواره امکانات و ظاهر بروز به سایت خود اضافه کند و سعی کند هر روز چیزی جدید برای کاربر خود داشته باشد با این کار  باعث جذب بیشتر کاربر میشود.

ابزار یوآی در بخش تغییر گرافیک و طرح سایت میتواند برای تغیر طرح سایت به شما خدمات ویژه‌ای ارائه دهد.

آپدیت طرح و امکانات سایت اصلی

مزایای آپدیت سایت

بروز بودن سایت تاثیر زیادی در هماهنگ شدن بخش های مختلف سایت باهم دارد و این موارد تاثیر مستقیم در سرعت سایت دارند و هرچقدر اختلال کمتر باشد سایت روان تر کار میکند.

اگه احساس میکنید سایت شما به آپدیت نیاز دارد ما با عشق منتظر ارائه خدمات بروز رسانی هستیم.

مزایای آپدیت سایت

سوالات متداول

زمان مشخصی نمیتوان در نظر گرفت و بستگی به سایت دارد اما گروه ابزار یوآی سعی میکند تا در کمترین زمان آپدیت سایت را انجام دهد.

در بیشتر مواقع این احتمال وجود دارد که بخاطر آپدیت ها سایت با مشکل مواجه شود.

در این مواقع باید  قالب و یا افزونه جایگزین برای سایت پیدا کرد و عملیات انتقال و هماهنگ سازی را انجام داد.

در این مورد ابزار یوآی میتواند مشاور خوبی برای شما باشد.

سوالات متداول آپدیت سایت وردپرس