مدیریت سایت
مدیریت سایت
مدیریت سایت
مدیریت سایت
مدیریت سایت

ابزار یوآی مدیر حرفه‌ای سایت شما

به درج محصولات، محتوا، اخبار، ویدئوها، تصاویر، حفظ امنیت سایت و پشتیبانی سایت مدیریت سایت گفته میشود.
ابزار یوآی با خدماتی که در مدیریت سایت به شما ارائه میدهد میتواند گزینه خوبی برای مدیر سایت شما باشد.

مدیریت سایت چیست؟

سرپرستان سایت به طور پیش فرض همان مدیران سایت‌اند که برای اینکه سایت رشد کند و سودآور باشد و مهم تر از اینها مشتری بیشتری جذب کند انتخاب شده‌اند .

مدیریت و تعیین کار افراد سایت به عهده مدیریت سایت است. شاید این گونه به نظر بیاید که مدیریت سایت کار چندان سختی ندارد ولی باید بدانید کار او بسیار سنگین است، مدیریت سایت در کنار حفظ امنیت و پشتیبانی سایت مدیریت محتوای درج شده در سایت مثل مقاله‌‌ها، محصولات، تصاویر و… را بر عهده دارد.

چرا طراحی سایت
نقش‌های مدیریت سایت

نقش‌های مدیریت سایت

مدیریت محتوا

بسیار از سایت ها برای بدست آوردن رتبه بالا در سئو و بالا بردن سایت خود در گوگل، محتوا درج و انتشار میدهند که این مرد برای سایت خیلی مفید است، و مدیر سایت در این بخش میکوشد تا در درج محتوا در زمان مناسب و قواعد درست امتیاز را ب صورت کامل برای سایت دریافت کند.

امنیت سایت

همه سایت ها مورد حمله و تهدید هکرها و مجرمان اینترنتی قرار میگیرند، تامین امنیت و به روز بودن نقشه های سایت یکی از وضایف مدیر سایت میباشد.

در بعضی سایت های طراحی شده با وردپرس این مشکل که طراح از افزونه نال استفاده کرده باشد مطرح است و میتوان با مدیریت مناسب از بروز مشکل در سایت جلوگیری کرد.

پشتیبانی سایت

برای گسترش سایت یا ایجاد ساختار جدید سایت باید به دنبال راحت ترین راه حل ها باشید و مدیریت سایت حرفه‌ای میتواند  گزینه خوبی برای سپردن کارها باشد.

نظارت همیشگی بر سایت

گاهی اوقات امکان دارد که سرویس های میزبانی از دسترس خارج شوند و سایت شما بارگذاری نشود و این موضوع سدمه بدی به سایت میزند، مدیریت سایت این وظیفه را دارد با رصد دائمی سایت در صورت بروز این مشکل آنرا رفع کرزده و در صورت زیاد شدن این خطاها سعی در کند راه حل های مناسب را پیاده سازی کند.

نظارت همیشگی بر سایت
تهیه نسخه پشتیبانی (Backup)

تهیه نسخه پشتیبانی (Backup)

داشتن نسخه پشتیبان از سایت بسیار مهم است و این اطمینان خاطر را به شما میدهد که در صورت بروز هرگونه مشکل و خطا در سایت بتوانید به آخرین اطلاعات سایت خود دسترسی داشته و به آخرین نسخه سایت برگردید. مدیریت سایت با برآورد کلی سایت شما میتواند این کار را با برنامه ریزیط مناسب در بازه های زمانی استاندارد انجام دهد.

درج و چک کردن محتوای سایت

همانطور که در قبل به آن اشاره کردیم، قراردادن انواع مقالات، تصاویر، ویژگی‌های محصولات و … به عهده مدیریت سایت است، همچنین مدیریت سایت باید بعد از درج هر محتوا آنرا مرور کند و اشتاباهات نگارشی را برطرف کند و به حداقل برساند. برسی اندازه مناسب بودن تصاویر، کیفیت مناسب آنها، برسی عدم سایز بیش از حد تصویر، چک لینک های مطالب، برسی برگه طراحی شده از لحاظ استانداردها و… به عهده مدیر سایت است.

درج و چک کردن محتوای سایت
The-service-of-increasing-the-speed-of-the-website-of-the-abzar-ui

سرعت سایت یکی از مواردی است که برای جذب بیشتر کاربر تاثیر مستقیم دارد و در (SEO) نیز بی تاثیر نیست، کاربران این روزه با افایش سرعت سایت انقدر زمان پای سایت های نمیگذارند که سرعت پایینی دارند و سایت با سرعت پایین را کنار میگذارند. مدیریت سایت این وضیفه را دارد که سرعت سایت را در بازه استاندارد نگه دارد و نگذارد این زمان بیشتر از استاندارد شود.

در سایت هایی که با وردپرس طراحی شده است این موضوع که تمام اجزای سایت آپدیت باشد خیلی مهم است و اگر به این موضوع اهمیت داده نشود باعث به خطر افتادن امنیت سایت و کاهش سرعت در سایت میشود.مدیریت سایت باید طی بازه های زمانی مناسب سایت را به روز نگه دارد.

آپدیت سایت وردپرس
راهکارهای مناسب جهت افزایش بازدید سایت

راهکارهای مناسب جهت افزایش بازدید سایت

یک مدیر سایت خوب همیشه در تلاش است تا در هر فرست و موقعیت باعث افزایش بازدید و گرفتن ورودی برای سایت باشد. به این صورت که با شروع هر مناسبت و ساخت جشنواره در آن روز محصولات خودرا بفروشد و در کنار اینها اطلاعات کاربر را دریافت کند و از این اطلاعات در آینده برای ارسال تبلیغات و پیشنهادات استفاده کند، حدود 80% درصد کاربران تنها یکبار از سایت شما دیدن میکنند پس با یک مدیریت خوب میتوانید کاری کنید که کاربر در به یک مشتری ثابت تغیر کند.

ما با سیستم مدیریت سایتی که داریم با طرح ها و جشنواره های مناسب میتوانیم کاری کنیم سایت شما با افزایش بازدید چشم گیری همراه باشد.

با مدیریت سایت زمان شما صرف کسب و کارتان می شود، نه نگهداری از وب سایتتان!

بعد از راه اندازی یک سایت با انتخاب یک فرد یا گروه برای مدیریت سایت خود که مسئولیت آنها نگه داری سایت شما به صورت بهینه است تاثیر زیادی در صرفه جویی وقت شما دارد. شما میتوانید بدون اینکه نگران از کار افتادن سایت، حمله هکرها، انتشار مطالب و… روی کار خود تمرکز کنید و آنرا توسعه دهید.

در واقع ذهن شما درگیر مسائل مدیریت سایت نمیشود و میتوانید به رشد کار خود تمرکز کنید و مشتریان  را راضی نگه دارید بدون اینکه نگران بروز بودن سایت، بروز خطا و… از این نوع چیزها باشید.

با مدیریت سایت زمان شما صرف کسب و کارتان می شود، نه نگهداری از وب سایتتان!